Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Христос воскрес - воскресне Україна!

"Великодню поїздку в АТО цьогоріч вдалося здійснити, дякуючи волонтерській організації Хмільника та її очільнику, керівнику Народного Віче Миколі Васильовичу Михальнюку, який тільки-но повернувся з поїздки в АТО, а вже на наступний день приїхав у Вінницю, щоб завезти черговий вантаж бійцям ЗСУ. 
У їдальні Вінницького національного технічного університету було випечено 1000 пасок та пофарбовані крашанки. Профспілковий комітет студентів та викладачів ВНТУ, Вінницьке крайове товариство Українського Козацтва, ВОГФ "Самооборона Майдану", БФ "Діти Європи" допомогли з продуктами для пасок, а також зібрали волонтерську допомогу. Діти та вчителі 30 школи міста Вінниці також передали близько 400 пасок бійцям, крашанки, малюнки та волонтерську допомогу. Антоніна Гиренко передала бійцям мед. Діти та вчителі 23 школи, 5 училища м. Вінниці також зібрали волонтерську допомогу для бійців та дітей дитячого будинку зони АТО. Липовецька районна рада сумісно із організацією ветеранів АТО зібрали та передали для бійців цигарки, каву, чай, цукерки, тістечка, крупи, консервацію, макарони, засоби індивідуальної гігієни та ряд інших необхідних речей. Торговий центр "Апельсин" м. Вінниці традиційно передали бійцям : безфосфатний гель для прання та 7 нових теплих курток для бійців. Вінницький волонтер Світлана Володимирівна передала 1,5 мішка натуральних спецій для бійців. 
ГО "Суспільні ініціативи Козятинщини" за передані в АТО маскувальну сітку та кікімору, а саме Леоніду Броніславовичу, який регулярно постачає в АТО маскувальні засоби. Вдячні також дівчатам Кухарської сотні міста Києва, які передали в АТО мішок сухих борщів, каш та гарнірів. Дякуємо Тетяні Петрівні за кошти, які були витрачені на пальне та ремонт автівки від айдарівського осередку, що виїхала з Києва напередодні, проте зламалася в дорозі до Вінниці, в результаті чого потрібно було терміново шукати іншу машину. Пальним в цю поїздку частково забезпечила Вінницька міська рада, а частково Микола Васильович. Дякуємо Олегу Михайловичу Парфілову, який надав 350 літрів, з яких використано 270 літрів. 
В цій поїздці ми відвідали Мар'їнку, Красногорівку, Селідово, Бахмут, Світлодарську дугу, Часів Яр, а також передали передачу в Авдіївку, куди,через пошкоджений пасок генератора, не вдалося заїхати особисто. На Великдень ми завітали до бійців батальйонів "Айдар", "Азов", "Донбас", госпітальєрів Правого сектору, 92 та 53 бригад, а також до ветеранів на бахмутівському редуті торгівельної блокади, відвідали сім'ю свого загиблого побратима Андрія Корабльова та дітей Часівярського дитячого будинку. Крім того, передали допомогу бійцям Правого сектору та 39 і 72 бригади через айдарівських волонтерів Аліну Терехову та Сергія Гринівського, з якими зустрілися в зоні АТО. Дякуємо Ніні Кізь за надані прапори, які з підписами наших бійців будуть передані у волонтерські організації, ради, університети та школи. Також дякуємо Анатолію Кучеру, Андрію Книжнику за допомогу у зборі волонтерської допомоги у м. Вінниці та області. Надзвичайно вдячні фронтовим друзям 53, 92 бригад, які нам надали допомогу в скрутній ситуації з ремонтом автомобіля. Я вдячна долі, що маю таких друзів. Дійсно, фронтове братство - найміцніше. Дякую також Віталію Грегору за його невтомну працю, постійну допомогу та підтримку.
Передані великодні подарунки бійцям освячені Святою молитвою та теплотою наших з Вами сердець, друзі. Тож нехай наших воїнів оберігає Свята Пасха. Христос воскрес – воскресне Україна! Слава Україні!".
З такою щирою вдячністю  у ФБ на своїй сторінці, по приїзду із зони АТО, набрала  звіт про поїздку   Світлана Бевз, заступник директора ІнМАД, доцент кафедри ЕСС у Вінницькому національному технічному університеті, яка в черговий раз відвідала захисників  разом із волонтером А. Книжником. Як підтвердження цієї вдячності привезли від воїнів АТО прапор України із їх підписами. Прапор прийняв голова районної ради Юрій Науменко і спільно із Юрієм Яремчуком, головою спілки воїнів АТО, встановив  біля Дошки Пам'яті, що розміщена в районній раді.
Повернутись