ХТО МОЖЕ ЩЕ ЗАГРОЖУВАТЬ КРАЇНІ, ДЕ Є ТАКІ БАТЬКИ, ДЕ Є ТАКІ СИНИ!?

Спочатку гучний звук автомобільних сирен, а згодом дружні заклики " Слава Україні!", -у відповідь "Героям слава!";
"Слава нації!",-у відповідь "Смерть ворогам!" -заполонили сьогодні в обідню пору центральну площу міста на вулиці Героїв Майдану. Понад п"ятдесят автомобілів, власники яких взяли участь у автопробігу, приуроченому Дню Державного Прапора України, розташувалися навколо Пам"ятного знаку Героям, які полягли за єдність і цілісність України.
Цього року, ініційований районною Спілкою учасників бойових дій в АТО автопробіг, набув значно ширшого масштабу , ставши міжрайонним. До гарної ініціативи долучилися Спілки атовців смт.Оратів та м. Іллінці. Сьогодні вранці липовчани -учасники районної Спілки зібрались тут, аби дати старт цій гарній справі. Чотири години пробули в дорозі із заїздом в смт. Оратів, с. Новоживотів, м. Іллінці, побували у пам"ятних місцях. Коли повернулись до Липовця автомобілів побільшало втроє. Із дружинами, дітьми, батьками колишні вояки долучались до автомобільного кортежу.
Урочистий мітинг відкрив голова спілки, депутат районної ради, старший сержант 24 окремої механізованої бригади Юрій Яремчук. Він щиро привітав учасників, оголосив мету цієї акції - мир для країни через перемогу та запросив до слова своїх колег голову Спілки учасників бойових дій в АТО із Оратова-капітана 93 окремої механізованої бригади Степана Куцака та старшого лейтенанта 1-ої танкової бригади Миколу Стельмащука із м. Іллінці.
До гарної справи долучився і о. Василь Комарницький із сім"єю. Він проїхав весь той шлях , що і всі учасники, дорогою молився за них. І вже в Липовці виступив із промовою перед вояками.
У автопробігу взяв участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк із сином.
Учасники акції проїхали центральними вулицями міст та населених пунктів Липовеччини, Оратівщини, Іллінеччини з прапорами України і УПА

і завершили пробіг відвіданням Пам"ятного знаку Героям Небесної Сотні і полеглим воїнам в АТО. Пам’ять про тих, хто віддав життя за Україну та її незалежність, учасники автопробігу вшанували хвилиною мовчання. Керівники районних Спілок поклали на граніт живі квіти і стали на коліно перед світлою пам"яттю побратимів.
Зворушливо і до болю щемно дивитись на наших захисників, справжніх патріотів, які ще вчора були на передовій , ризикували найдорожчим-своїм життям, боронячи наш з вами спокій, волю і незалежність нашої України, а сьогодні нам демонструють свою єдність, силу духу, нескореність і непереможність .

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.