Хвилиною мовчання вшанували земляка.

28 січня минулого , 2019 року , у селі Нападівка земляки проводжали в останню дорогу бійця, який помер у зоні Операції об'єднаних сил на позиціях біля Маріуполя. У 46-річного Володимира Баюрка зупинилося серце .

Володимира в лютому 2015 року призвали під час мобілізації. Служив у ЗСУ до 23 квітня 2016 року. Брав безпосередню участь у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей у червні-листопаді 2015 року. Навесні 2016 року повернувся додому. Займався домашніми справами і морально відпочивав. Згодом, влаштувався кочегаром у Нападівській ЗОШ. У лютому 2018 року підписав контракт про проходження служби із ЗСУ.
24 січня його серце зупинилось.
  Відправлення в останню путь солдата, патріота України супроводжувалося військовими почестями. При опусканні домовини пролунав салют зі стрілецької зброї. З першим залпом салюту військовий оркестр виконав Державний Гімн України.
Сьогодні, в річницю смерті патріота , побратими Володимира Баюрка на чолі із головою спілки Юрієм Яремчуком, заступник голови районної ради Руслан Танасюк , райдержадміністрації Олег Фурманюк вшанували пам"ять земляка і на могилу поклали квіти

В цей день приїхали до могилки свого брата дві сестри.
Про Володимира Баюрка, проходження ним служби та про його життєвий шлях присутнім розповів Нападівський сільський голова , учасник бойових дій в АТО , Василь Щербанюк. Хвилиною мовчання вшанували пам"ять земляка.
Поклали квіти і біля меморіальної дошки Володимиру Баюрку, яка розміщена на стіні Нападівської ЗОШ, в якій у свій час навчався земляк

.