Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

І знову чемпіони

ВЧЕТВЕРТЕ поспіль вихованці СМДО "Оріон" стали чемпіонами області з рукопашного бою!!! Не легко вийти на вершину, а ще важче на ній втриматись...Оріонівцям це вдалось, бо у нас неперевершені діти! 
21 квітня у Томашполі вкотре писалась історія, і дякуємо Богу, що ми в ній залишились на першій сторінці!
І так, чемпіонами області з рукопашного бою 2018 стали:
Довгий Владислав (Липовець)
Мельник Назар (Косаківка)
Жуков Артем (Турбів)
Мозольський Ярослав (Липовець)
Бездітний Максим (Турбів)
Приймак Владислав (Турбів)
Соловйов Дмитро (Вахнівка)
Пятковський Владислав
Боджукян Іван (Липовець)
Ворончук Олексій (Турбів)
Рудюк Віталій (Вахнівка)
Закропивний Назар (Сиваківці)
Жукова Анастасія.(Турбів) 


Срібні призери: Штельмах Роман ( Турбів ), Кривак Констянтин ( Вахнівка ), Сема Владислав ( Турбів ) , Березюк Денис ( Турбів ), Ворончук Роман ( Турбів ), Іванюк Ілля ( Турбів ), Любарець Михайло ( Турбів ), Глущук Микола (Липовець) ), Горбань Віталій ( Липовець ).
Бронзові Призери: Черниш Даніл ( Турбів ), 
Куба Анна ( Сиваківці ), Кацімон Олександр ( Липовець ), Кукуруза Віталій (Липовець ), Партика Олександр (Липовець ), Турбовець Мирослав ( Брицьке ).
Дякуємо дітям за їхню самовідданість та характер, батькам "оріонят" за вклад у їх чад, тренерському складу СМДО "Оріон", організаторам змагань та керівництву федерації!
Дякуємо  суперникам, завдяки яким ростуть і удосканалюються наші спортсмени, а за межами татамі дружать і радіють зустрічам!
Дякуємо помічникам та спонсорам за вклад, який ви робите, він вам повернеться сторицею, бо всім нам "там зверху" пишеться...

Повернутись