Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Інформували голів територіальних громад

Відбулась нарада голів територіальних громад району, яку провели голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.  В нараді взяли участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк, начальник Липовецького районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Олександр Мовчан, завідувач сектору ЦЗ райдержадміністрації Володимир Михайленко. Перший заступник голови райдержадміністрації зупинилась на питаннях виплати державної дотації власникам молодняка ВРХ за утримання його до 1 року та проведення просвітницької роботи з цього питання серед населення. Окремий акцент вона зробила на питанні розчищення водойм та залученні до цієї справи орендарів, виготовленні виконкомами сільрад проектно-кошторисної документації на проведення очищення.

Голова районної ради Юрій Науменко  наголосив на питаннях оформлення документації щодо отримання державної дотації на утримання ВРХ та перерахуванні субвенції до районного бюджету на проведення пільгових перевезень липовчан та за користування телефонним зв`язком.
На нараді розглянуто також питання щодо дотримання норм законодавства з підготовки документації, що стосується цивільного захисту населення  від НС техногенного та природного характеру у територіальних громадах району. З цього питання учасників наради інформували Володимир Михайленко та Олександр Мовчан.
З оголошенням про проведення 16 травня семінару щодо написання проектів на підтримку малого бізнесу виступив Юрій Станіславський, член наглядової ради з проведення конкурсу проектів розвитку територіальних громад Липовецького району. 
Повернутись