Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Інклюзивно-ресурсний центр працює

Новенькі меблі, яскраві кімнати, зручні місця для занять, дидактичні матеріали, цікаві сучасні іграшки для моторики та розвитку – такі умови створено в КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Липовецької районної ради.


Сьогодні заклад відвідали голова Липовецької районної ради Юрій Науменко, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, начальник відділу освіти РДА Інна Косач.

Директор «Інклюзивно-ресурсного центру» Лариса Щербанюк провела екскурсію керівникам у закладі, який нещодавно облаштували меблями та інвентарем, розповіла про особливості роботи. Щоденно центр відвідують дітки, які потребують допомоги фахівців: логопеда, психолога, реабілітолога, дефектолога.
Для центру було закуплено зручні меблі на понад 50 тисяч гривень, зокрема затишно і зручно тепер у куточку для занять з логопедом, також закуплено дидактичні матеріали, різноманітний інвентар для занять з реабілітологом, вертикалізатор для дітей, які мають захворювання хребта та ДЦП. За час роботи вже було обстежено майже півсотні дітей та проводяться постійні корекційні заняття з дітьми, які їх потребують.

***
Інклюзивно-ресурсний центр розташований у приміщенні Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1. Тож керівники району із задоволенням ознайомилися з останніми змінами у школі, а це і приємні для дітей обнови -- зручні диванчики, і нові витинанки на стінах, нові вироби ручної роботи. З’явилися також нові експонати і у Музеї АТО – це речі загиблого Віталія Оніщука та грамоти, якими він був нагороджений. Ці речі передала до музею вдова Віталія Оніщука – Наталя.
 
Повернутись