Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Ішов Миколай...

Далі у День Святого Миколая шлях керівників району проліг через Турбівську селищну громаду, де вони вітали зі святом дітей-сиріт та дітей під опікою  у Турбівській селищній раді. На завершення святкового об"їзду територіальних громад району Юрій Науменко та Ольга Дмитрів  завітали до учнів Староприлуцької школи-інтернат, де їх з нетерпінням чекали .

За традицією, що склалась у цьому навчальному закладі, тут вже зібрались керівники місцевих сільськогосподарських формувань: депутат обласної ради Леонід Повх, голова фермерського господарства Олександр Плахотнюк, Богдан Ямчук, представник ТОВ "Прилуцьке" Володимир Жук, голова Староприлуцької ОТГ Віктор Любченко та його заступник , депутат райради Олександр Хацьола, представник ТОВ "Перспектива".

Приїхали привітати дітей і керівники районного рівня: начальник поліції Павло Дармограй, начальник податкової адміністрації Юрій Данільцев. В цей день діткам щастило, окрім великої кількості цукерок, вони отримали в подарунок принтер-сканер до комп"ютера, ігрову приставку до телевізора, нові комплекти постільної білизни. Протягом року вони були слухняними, активними у позакласній роботі, сумлінними у навчанні і Святий Миколай не поскупився цього разу.Тому вдячні діти порадували його представників чудовою шоу-програмою. Ось так, дорослі теж отримали гарний подарунок позитивних емоцій, задоволення та святкового настрою!

Повернутись