Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Із 90-літнім ювілеєм вітали сьогодні ветерана Великої Вітчизняної війни Олександра Григоровича Берестовського

Фото Олексій Лебідя.

Із 90-літнім ювілеєм вітали сьогодні ветерана Великої Вітчизняної війни Олександра Григоровича Берестовського голова районної ради Юрій Науменко та заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк. Дідусь із нетерпінням чекав гостей і був їм радий . Є про що розповісти Олександру Григоровичу: в роки Великої Вітчизняної війни воював у складі Білоруського фронту,  на його пам'яті бої за міста й села України, Білорусі та усвдомлення, що своїми діями наближав довгождану Перемогу. По завершенні боїв працював на Тернопільщині кореспондентом газети, а згодом доля закинула у Липовець, де пройшли найкращі роки життя - тут одружився, народились і виросли діти.Коли трішки був молодшим, завжди зустрічався 9 травня в День святкування Перемоги із друзями, ровесниками, учасниками 2 світової війни. 
Сьогодні здоров'я вже не те, але він має добру пам"ять, любить зустрічати гостей, є цікавим співрозмовником, байдуже що недочуває. Особливо гостро цікавиться перебігом подій, що відбуваються на Сході України. Як турботливий батько й дідусь вболіває за своїх доньок, майбутнє внуків та правнуків. 
Керівники побажали Олександру Григоровичу спокою, змістовного життя, довголіття та всяких гараздів. За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди ювілею вручили Грамоту районної ради й адміністрації, грошову винагороду та квіти. Хай же Бог дарує цій добрій привітній людині здоров'я, добро та многії літа!

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

 

Повернутись