Керівники району проводять співбесіди з головами територіальних громад району

Керівники району проводять співбесіди з головами територіальних громад району щодо формування бюджету на 2020 рік
Питання формування бюджету на 2020 рік на порядку денному кожного керівника територіальної громади, адже окрім власних повноважень ( благоустрій, екологія, виріш. земельних питань....), на плечі громади в наступному році лягають і делеговані повноваження. Зокрема, освіта, реалізація місцевих медичних програм, програм з соціального захисту і соціального забезпечення, культура та спорт . Реальні можливості громад було ретельно проаналізовано і спільно обговорено плани на наступний рік.
У співбесідах взяли участь начальник фінансового управління Людмила Заєць та представники медицини і освіти. У наступному році сільські ради фінансуватимуть ФАПи, клуби, харчування школярів.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.ець.