Керівники району відзначили працівників рятувальної служби

Згідно з Указом Президента України, 17 вересня в Україні встановлено професійне свято – День рятівника.

Щороку вмілими та професійними діями рятувальники визволяють з біди тисячі людей, рятують найцінніше що у нас є - життя.

Сьогодні, 16 вересня,  на території Липовецької пожежно-рятувальної частини вишикувався особовий склад частини на чолі з начальником Максимом Бондарчуком.

Привітати колектив Липовецького районного сектору Головного Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко та їх заступники.

Вітаючи працівників рятувальної служби, керівники району в першу чергу відзначили професіоналізм та добросовісне виконання їх службових обов’язків, подякували за постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом та, традиційно, відзначили працівників ДПРЧ – 21 Подяками райдержадміністрації та районної ради, а також грошовими нагородами.

По завершенню урочистостей, начальник частини Максим Бондарчук провів для гостей коротку екскурсію по території капітально відремонтованої частини, з добудовою додаткового боксу та благоустроєм території. На даний час тривають внутрішні ремонтні роботи.