Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Колегія у Щасливській територіальній громаді

На засіданні колегії Липовецької райдержадміністрації , що відбулось сьогодні у Щасливській територіальній громаді розглянуто ряд питань, що стосуються соціального захисту липовчан та їх життєдіяльності. Відкрив засідання заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк. Він привітав присутніх із прийдешнім святом, Днем Конституції і зазначив, що Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.


Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. і основним завданням влади є соціальний захист її громадян. Саме над цим працює і районна влада . На порядку денному колегії стояло питання соціального захисту липовчан у 2017 році та пріоритетні завдання на 2018 рік. З цього питання інформувала начальник управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Валентина Бичкова. В своєму виступі вона зупинилась і на нововведеннях з призначення субсидій.


Головний лікар КНП "ЦПМСД" Василь Бондар доповів про хід реформування первинної ланки медицини у районі. Особливий акцент він зробив на укладенні декларацій між клієнтом та лікарем.
Геннадій Терлецький, начальник відділу культури та туризму зупинився на питаннях розвитку культури та спорту в районі.


Підвели підсумки засідання голова районної ради та заступник голови райдержадміністації. Юрій Науменко ще раз наголосив на необхідності просвітницької роботи серед населення з боку голів територіальних громад району. Необізнаність та зволікання людей може привести до того, що відповідні кошти на їх медичне обслуговування не будуть закладені в бюджеті.


Зі святом учасників заходу привітав голова районної ради Юрій Науменко, який зазначив, що прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання.
Керівники приступили до приємної місії-відзначення з нагоди свята кращих представників галузей району.
За сумлінну працю, особистий внесок у захист прав та свобод громадян, активну життєву позицію та з нагоди 22-ї річниці Конституції України вони вручили Грамоти та грошові винагороди наступним липовчанам:
голові Щасливської територіальної громади Андрію Ткачу,начальнику відділу культури Геннадію Терлецькому, начальнику районного сектору міграційної служби Василю Пилипчуку, прокурору Липовецького відділення прокуратури Михайлу Михайлідісу, директору Липовецького бюро правової допомоги Оксані Комісаренко, учасникам бойових дій в АТО Сергію та Костянтину Кукурузі,голові Зозівської ветеранської організації Ганні Кучер, голові Староприлуцької ОТГ Віктору Любченку, працівнику Липовецького райвійськомату Олесі Шиманській, учаснику бойових дій в АТО Миколі Шиманському, заступнику начальника слідчого відділу Роману Хоменку, голові Росошанської ОТГ Володимиру Сличуку.

 
Повернутись