Колектив районної ради привітав із Новим, 2020 роком та Різдвом Христовим, голову районної ради

За народним звичаєм, колектив районної ради посіяв і привітав із Новим, 2020 роком та Різдвом Христовим, голову районної ради Юрія Науменка. Міцного здоров'я, добра, достатку, миру і радості щиро зичили всі.

- Сієм, вієм, посіваєм, з Новим роком Вас вітаєм!-розпочав наймолодший член колективу Олексій Лебідь. Далі продовжив голова профкому Юрій Тітенко:
- Сієм густо, перехресно, на добробут людям чесним!
- Промовляєм з кожним кроком: З новим щастям! З Новим роком!
Нехай в новому році в родині буде злагода та достаток, у серці-доброта та милосердя, у справах-виваженість і мудрість. Нехай ці чудові зимові свята додадуть сил і окрилять душу, хай будуть щедрими і радісними! Нехай очікування новорічного непередбачуваного дива увінчається яскравими чарівними митями, світлою надією , виконанням новорічних бажань і щастям у власному домі!