Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Комісія обговорила питання

На засіданні постійної комісії з питань регулювання земельних ресурсів , реформування земельних відносин, охорони природи  та з питань агропромислового комплексу , яке провів голова комісії Віктор Бичков, депутати попередньо розглянули питання, що внесені до порядку денного позачергової 25 сесії районної ради 7 скликання. Зокрема обговорено питання :

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Голод Катерини Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щасливської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду гр. Ковальчуку Андрію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства на території Костянтинівської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Царук Олени Вікторівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Струтинської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду фермерському господарству "Скала" для іншого сільськогосподарського призначення на території Вахнівської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Зозівківської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ткачука Петра Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Брицької сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Приборівка Приборівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, право оренди якої  виставляється на земельні торги (аукціон), для рибогосподарських потреб на території Скитківської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді ФОП Тригуба Григорія Івановича, для рибогосподарських потреб на території Трощанської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді фермерського господарства "Селянське (фермерське) господарство "Промінь" для ведення фермерського господарства на території Білянської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

По даних питаннях доповідав Олег Масліч , головний фахівець відділу у Липовецькому районі міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області. Комісія вирішила проекти рішень з розглянутих питань рекомендувати позачерговій сесії затвердити.

Повернутись