КОМІСІЯ ВИРІШИЛА...

Нещодавно відбулось засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій , яке було викликане масовим захворюванням дітей у школах окремих міст грипом та респіраторними захворюваннями. Аналогічна ситуація складається у нас в районі. З метою попередження захворюваності у нашому районі , дане питання було винесене на засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.
Як зазначила начальник відділу освіти Інна Косач , ситуація з цього питання у нас, поки що , контрольована. Щоденний моніторинг загальноосвітніх шкіл показав , що станом на сьогодні, 03.02.2020 року, захворюваність більше 20% становить лише у Сиваковецькій , Липовецькій №2, Білозерівській школах, наблизились до них за показником Приборівська та Білозерівська ЗОШ. Хворіють, в основному, діти початкової школи та дошкільнята. Така ж ситуація склалась у дитячих садках Козинецької, Трощанської,Приборівської, Славнянської і Попівської територіальних громад. За даними медичних працівників тут найвищий поріг захворюваності на грип тп ГРВ.
Головний лікар КНП "ЛРЦПМСД" Василь Бондар зазначив, що за наданням лікарської допомоги до лікарів первинної ланки медицини звертались 116 дітей. Всі отримали кваліфіковану медичну допомогу.
В обговоренні питання взяли участь начальник управління Держпродспоживслужби Сергій В"юник та санітарний лікар Володимир Шамшур.
Із питання щодо посилення заходів з профілактики грипу на території району виступив начальник управління Держпродспоживслужби Сергій В"юник.
Вирішено , у зв"язку із умовами , що склались, призупинити навчально-виховний процес у Козинецькому, Трощанському, Приборівському, Славнянському та Попівському дошкільних навчальних закладах , Сиваковецькій, Білозерівській, Костянтинівській , Приборівській
та у Липовецькій ЗОШ №2 терміном на 10 днів , із 04.02 по 14.02.2020.
Засідання комісії провели перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова Липовецької районної ради Юрій Науменко.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.