Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Конференція педагогічних працівників

З початком навчального року, освітяни!
Традиційно кожний новий навчальний рік починається серпневою конференцією педагогічних працівників, на якій підводяться підсумки роботи впродовж попереднього навчального року, визначаються стратегічні пріоритети розвитку освіти та шляхи їх реалізації.

Кінець літа покликав наших освітян до праці. Відбулась літня конференція учителів району. Педагогічну когорту привітав з початком нового навчального року голова районної ради Юрій Науменко. Він зазначив, що сьогодні , у час реформ та перетворень, у час , коли йде війна і українців хочуть розділити, необхідно об`єднатися і, як ніколи, звернути увагу на патріотичне виховання підростаючого покоління. Від щирого серця привітав з початком нового навчального року та Днем знань! 
-Цей день сповнений хвилювань, але водночас є чудовим і світлим святом для всіх, хто живе за особливим навчальним календарем. Пам’ятайте – саме завдяки вашій щоденній праці твориться майбутнє країни. Вірю, що ми з вами стоїмо на порозі цікавих відкриттів, нових звершень та перемог! Дякую за вашу невичерпну енергію, ентузіазм, натхнення, самовіддану працю, високий професіоналізм і бажаю гарного початку навчального року , слухняних та допитливих діток, довгожданого миру і добробуту . 
З щирим словом до колег звернувся керуючий справами апарату райдержадміністрації Олександр Скоцький, голова районної ради профспілки працівників освіти та науки Володимир Кучер. 
Підвела підсумок роботи освітянської галузі у минулому році начальник відділу освіти Інна Косач. 
-Цей рік був нелегким у нашій діяльності, зазначила вона, але попри все, знаменується певними здобутками в освіті, спорті, творчій діяльності наших дітей. Начальник відділу відзначила кращі педагогічні колективи району , назвала результати участі шкільної молоді у олімпіадах , конкурсах, ЗНО. 
-За покликанням серця легко працювати, треба любити свою професію, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя! Країні потрібні молоді, перспективні та прогресивні люди!
Шановні колеги, Ви – моя гордість!За творчий підхід, грунтовні знання учнів з предметів, за все Вам дякую І впевнена , що на порозі нового навчального року Ви зустрінете дітей теплими обіймами, з Божою іскоркою в очах і щирістю своїх сердець.

Повернутись