Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Конкурс на посаду директора

Сьогодні, 16 травня, відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Липовецької районної ради Вінницької області. На розгляд конкурсної комісії подала свої документи одна кандидатура Щербанюк Лариса Миколаївна. Голова комісії, заступник голови районної ради Руслан Танасюк повідомив членам комісії інформацію про претендентку, комісія детально вивчила документи кандидатки, яка має педагогічну освіту та відповідний досвід роботи, і кандидатура якої цілком відповідає висунутим вимогам.

Члени комісії одноголосно проголосували за допущення до тестування претендентки на посаду. Лариса Щербанюк пройшла тестування та співбесіду із членами конкурсної комісії.

Начальник відділу освіти Інна Косач зазначила, що претендентка має досвід роботи у потрібній сфері і не лише знає роботу, а вміє і може працювати з такими категоріями дітей.

-- Важливим у справі інклюзії є людський фактор. Можна забезпечити найкращу матеріальну базу для інклюзивної освіти, але це не головне, бо найперше потрібні люди, які можуть працювати з дітьми з інвалідністю, -- сказала Інна Косач.

Члени комісії висловили побажання плідної роботи новопризначеній керівниці Центру.

Голова районної ради Юрій Науменко привітав нову керівницю Інклюзивно-ресурсного центру та висловив впевненість щодо її успішної роботи та пообіцяв підтримку ради у роботі центру.

Повернутись