Конкурс на заміщення посади

Нещодавно відділом освіти Липовецької райдержадміністрації було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога КУ "Інклюзивний ресурсний центр Липовецької районної ради" . На минулому тижні, 24 жовтня, з цього приводу відбулось засідання конкурсної комісії. Відповідно до переліку визначених документів на конкурс подала заяву одна претендентка Алла Меліхова -Гордієнко, освіта вища, Вінницький соціально-економічний інститут ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

За першою освітою (Вінницький Державний Педагогічний Університет) -вчителька історії , за другою-психолог.Загальний педагогічний стаж становить 20 років, в т. ч. 10 років стажу за фахом у Зозівському ПАЛ, працювала з дітьми з особливими потребами. Має практику , певні навики, досвід роботи.
Відповідно до рішення конкурсної комісії , Аллу Меліхову -Гордієнко рекомендовано призначити на посаду психолога КУ "Інклюзивний ресурсний центр Липовецької районної ради" , як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір.