Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Конкурс на заміщення посади

Нещодавно відділом освіти Липовецької райдержадміністрації було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога КУ "Інклюзивний ресурсний центр Липовецької районної ради" . На минулому тижні, 24 жовтня, з цього приводу відбулось засідання конкурсної комісії. Відповідно до переліку визначених документів на конкурс подала заяву одна претендентка Алла Меліхова -Гордієнко, освіта вища, Вінницький соціально-економічний інститут ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

За першою освітою (Вінницький Державний Педагогічний Університет) -вчителька історії , за другою-психолог.Загальний педагогічний стаж становить 20 років, в т. ч. 10 років стажу за фахом у Зозівському ПАЛ, працювала з дітьми з особливими потребами. Має практику , певні навики, досвід роботи.
Відповідно до рішення конкурсної комісії , Аллу Меліхову -Гордієнко рекомендовано призначити на посаду психолога КУ "Інклюзивний ресурсний центр Липовецької районної ради" , як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір.

Повернутись