Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ-НЕМА ПЕРЕВОДУ!

Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України, День козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці, за ініціативи Липовецької районної ГО "Спілка учасників АТО" відбувся урочистий мітинг.  Під столітнім дубом, який є свідком багатьох тривожних та щасливих подій, береже історію нашого міста, на прилеглій до пам`ятного знака полеглим в АТО землякам та Героям Небесної сотні території, відбулась літературно-музична композиція "Герої не вмирають!". Зворушливо до болю в серці прозвучала у виконанні Анни Савчук  "Молитва солдату". . .
У заході взяли участь учасники бойових дій в АТО, керівники району, родини загиблих, ветерани, працівники райвійськомату, райдержадміністрації та районної ради, громадськість району. Мужніх нащадків козаків, захисників цілісності й єдності України привітали з святами перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, райвійськом Віктор Чуба, голова районної ГО Юрій Яремчук, учасник АТО, голова обласної Спілки Андрій Григорук. За мужність і героїзм, надзвичайний патріотизм проявлені у захисті єдності й цілісності України, Грамотами обласного рівня відзначено липовчан Михайла Бугеру, Олександра Могиленця, Віктора Добровольського. Грамотами та грошовими винагородами районної ради й адміністрації очільники району нагородили Миколу Казакова, Артура Бондаря, Олександра Квасневського, Віталія Червоняка , Василя Авраменка  та багатьох інших учасників АТО...
Відповідно до розпорядження Президента України, за участь в антитерористичній операції районний військовий комісар Віктор Чуба нагородив Грамотою Президента України Сергія Гульмана, Миколу Шиманського, Сергія Кукурузу, Петра Канішева, Миколу Гаврилова, Олександра Желіхівського , Василя Щербанюка та голову районної ГО "Спілка учасників АТО" Юрія Яремчука. Військом вручив  медаль "За участь в АТО" та ВІдзнаку Президента України Андрію Григоруку.  Медаль "Учасник АТО" одержали інші липовчани, що відстоювали єдність нашої держави.
Юрій Яремчук (Голова спілки) привітав побратимів із великими святами і за дорученням керівництва Д Б "Айдар" вручив медалі  "Лагідна мати" та матеріальні допомоги від районної Спілки, матерям, бабусі та дружині, полеглих в АТО земляків  Галині Шевчук, Наталії Грушко,Олені Грабчак, Галині Заєць, Марії Пшеничній, Галині Стрижак та Олені Полупановій . До учасників АТО звернувся, голова обласної Спілки учасників АТО у Вінницькій області Андрій Григорук привітав усіх земляків зі святами і , за дорученням Київської ГО "Легіон АТО" передав  вітання та книгу патріоту України, учаснику АТО Віктору Дмитрів.
Присутні вшанували пам`ять полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до Пам`ятного знака. По завершенні збору, голова Спілки запросив усіх присутніх скуштувати солдатської юшки та каші. Побратими обіймались, спілкувались і смакували на свіжому повітрі кашею та юшкою, пригощали дівчат. А тим часом, делегація у складі генерала-осавула ВГО " Вільні козаки"  Олександра Рогового , представника обласної організації, полковника Михайла Іванюка, хорунжого Дмитра Мікаєляна та "сокілят"- членів молодіжної організації, покладала квіти до пам"ятного Знака козакам, полеглим у битві 1651 року  з поляками. Згодом, вони направились до пам`ятника Тарасу Шевченку, щоб вклонитись пам`яті Великого Генія. Отже, сьогодні свято не тільки релігійне і народне,  а й національне. 
Зі святом Вас, липовчани!
Повернутись