Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

’’КРАЇНА ВЕСЕЛКОВА’’ приймала гостей!

Сьогодні керівники району стали учасниками відкриття оздоровчого табору , що діє щороку під час літніх канікул при Дитячо-юнацькому центрі Липовецького району.
З речівками, девізами шикувались дитячі загони на святкову лінійку, приурочену цій гарній події. Для деяких із цих дітей оздоровчий табір став рідним домом -часточкою реалізації дитячих планів та мрій, адже тут працює чудовий колектив педагогічних працівників, який дбає про змістовний і, разом з тим, цікавий відпочинок дітей. Щоденно, з 9 до 14 години, діти займатимуться улюбленими справами, братимуть участь в іграх, розвагах, екскурсіях. Кожен день перебування в таборі є тематичним: день знайомств, день загону та дружби, сьогодні ж-день табору. Всього в таборі перебуває 120 дітей, але бажаючих попасти у "Країну Веселкову" значно більше. 
Після посвяти в піонервожаті,
розпочала лінійку заступник директора табору Людмила Мазур. Загони дітей вишикувались і по команді «Струнко!» на лінійку внесли прапор України, у виконанні дітей пролунав Гімн. Хвилюючою миттю, що повертає дорослих в далеке дитинство стала здача рапортів голів загонів Тетянці Рижко, голові ради загонів. Коли директор табору Алла Куземко прийняла рапорт про готовність загонів до лінійки, вона відкрила свято, висловила радість стосовно початку цікавого табірного життя і представила гостей. 
З відкриттям зміни в таборі мешканців «Країни Веселкової» привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко . Керівники побажали діткам гарного відпочинку у цій чудовій казковій країні, рости справжніми патріотами нашої України. Вони дали наказ за літо підрости, засмагнути, не забувати про спортивні вправи, що гартують силу й дух, і здоровими та щасливими сісти за парти в новому навчальному році.
З початком літа, завершенням навчання в школі привітала дітей методист відділу освіти Наталія Кучер. 
Діти радо прийняли керівників у свою сім»ю почесними мешканцями «Країни Веселкової» і в знак про це пов»язали їм кольорові стрічки.
На лінійку запросили казкового героя , бо яка ж Веселка, коли нема Грому? Діти виконали пісеньку й танок дощику, подякували гостям за участь у святковій лінійці і відправились пополуднати у шкільну їдальню - з речівками та піснями . Усміхнені липовчани спостерігали на вулицях міста за безтурботними дітьми.
Легко й радісно на душі після таких заходів, а серце щемить бо так треба миру, щоб дітки зростали в любові, мирі й злагоді у нашій рідній Україні.
Повернутись