Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Країна юних майстрів - 2019

Світлина від Мій Липовець.

14 травня на Європейскій площі м. Вінниці проходив захід, присвячений Дню позашкілля, традиційна виставка-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів - 2019». 
Свої напрацювання вінничанам презентували 49 закладів позашкільної освіти Вінниччини.
У виставці – звіті взяв участь колектив Центру дитячої та юнацької творчості Липовецької районної ради. Гуртківці представили кращі роботи з образотворчого мистецтва,виробів прикладного мистецтва, народної творчості.

Привітав учасників заходу в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк . Він щиро дякував педагогічним працівникам за результативну працю та оглянув майстерні позашкільних закладів, водночас спілкуючись із юними талантами.
Окрім того, для гостей заходу була представлена концертна програма художніх колективів закладів позашкільної освіти області під гаслом «Зорепад талантів позашкілля», у якій взяли участь і наші гуртківці.
За вагомий внесок у розвиток позашкілля Вінниччини та активну участь в ІV обласній виставці-звіті дитячої творчості «Країна юних майстрів - 2019» серед інших було відзначено колектив Центру дитячої та юнацької творчості Липовецької районної ради .

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись