Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Кубок Вінницької області. Фінал.

19 червня 2017 року Липовецький «Факел» здобув Кубок Вінниччини з футболу. У фіналі Кубку Вінниччини з футболу зійшлися друга і четверта команда минулого чемпіонату області – «Факел» (Липовець) і «Світанок Агросвіт» (Шляхова Бершадський район). Гра відбулася 18 червня на стадіоні Вінницького національного технічного університету. Вона викликала інтерес у близько 800 глядачів, трибуни були повністю заповнені. Серед уболівальників було чимало прихильників команд з районів.

Кілька днів тому липівчани втратили титул чемпіона області, поступившись у «золотому матчі» «ЕМС-Поділля» (Вінниця) – 1:2. Зрозуміло, вони прагнули реабілітуватися перед своїми вболівальниками у кубковому фіналі.

Перший тайм проходив у гострій боротьбі. «Факел» спромігся відкрити рахунок. Євген Валько увірвався в карний майданчик і потужним ударом вивів липівчан вперед. «Світанок Агросвіт» міг зрівняти ще до перерви. Але найбільш досвідчений гравець в складі бершадців Андрій Заводян, який має досвід виступів й на професійному рівні, не використав пенальті. Його призначили на 28-й хвилині за порушення на Сергії Коломійцеві.

У другому таймі ігрову перевагу міцно захопила команда Липовця. Як наслідок – голи після швидких атак у виконанні В’ячеслава Омельченка і Олександра Савчука. Наприкінці зустрічі гравець Шляхової Роман Гаврильченко міг розмочити рахунок. Але м’яч після його небезпечного удару головою пройшов поруч зі штангою. Отже, 3:0 – впевнена перемога «Факелу».

Нагородження обох команд проводили голова Вінницької обласної федерації футболу Ігор Гатауллін, його заступник Ігор Павленко і виконавчий директор федерації Михайло Прозоровський.

– Після поразки у «золотому» матчі я побажав перемоги «Факелу» в фіналі Кубку області. Так і вийшло. Причому перемогли липівчани по грі. Недарма вони були фаворитами. Приємно, що в кубковому фіналі грали представники районів. Отже, тамтешня влада і керівники підприємств розвивають аматорський футбол. Саме це і є нашою ціллю – «достукатися» до кожного куточка нашої області, – сказав Ігор Гатауллін.

Переможені в фіналі не засмучувалися, а вже обмірковували амбітні плани на майбутнє. Тренер команди «Світанок Агросвіт» Борис Войнаровський повідомив, що наступного сезону його команда боротиметься за золоті медалі вищої ліги чемпіонату Вінницької області.

– В першому таймі ми грали непогано, але реалізації забракло. Особливо відзначу незабитий пенальті. У другому «Факел» почав тиснути нас – можливо через те, що вів в рахунку і мав психологічну перевагу, – прокоментував Борис Войнаровський.

http://lip-rda.gov.ua/index.php/--mainmenu-29/21---46/6442-kubok-vinnytskoi-oblasti-final

Повернутись