Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

КУБОК ВІТАЛІЯ ВЕЧЕРУКА ПОЇХАВ ДО ЖМЕРИНКИ

Відбувся кубок з баскетболу ім. Віталія Вечерука, що проходить щороку в Липовецькій ДЮСШ. Відкрили його Микола Любченко - директор ДЮСШ, Ігор Ревацький - головний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації. Привітав учасників кубку Олександр Скоцький - керівник апарату Липовецької райдержадміністрації. Після невеличкої розминки баскетболісти розпочали гру. Цього разу вони змагались у залах ДЮСШ та Липовецької ЗОШ 1-3 ст.

У змаганнях взяли участь 8 команд. За результатами ігор у півфінал вийшли команди "Вікінги" Київ, "Студенти" Жмеринки, Оратова і Липовця. За кілька хвилин розпочався 2 тур.

На початок ігор вболівальників було не так густо як під їх завершення, коли вималювались реально сильні команди.

Цікавою і напруженою видалась гра між командами "Вікінги" м. Київ і "Студенти" м. Жмеринка. Звичайно ж, щоденні тренування дали свій результат, студенти перемогли. Але "Вікінги" теж грали пристойно. Їм -респект!

КАЛЕНДАР РЕЗУЛЬТАТІВ ЗУСТРІЧЕЙ

"ВІКІНГИ"-ТУРБІВ 48:37

"СТУДЕНТИ" Жмеринка-Тиврів 53:34

ЖМЕРИНКА- "ВІКІНГИ" 53:31

ОРАТІВ-ЛИПОВЕЦЬ 18:57

ІЛІНЦІ-ОРАТІВ 24:26

ЛИПОВЕЦЬ-ЖМЕРИНКА 49:22

ТУРБІВ-ТИВРІВ 13:29

ІЛЛІНЦІ - ЖМЕРИНКА 22:31

Після другого туру кубку у фінал вийшли

команди ЖМЕРИНКИ, ЛИПОВЦЯ, КИЄВА, ОРАТОВА. Отут-то і розпочалась азартна боротьба за кубок!

Гра за 3 і 4 місце між командами "ВІКІНГИ"м. Київ - ОРАТІВ була цікавою, всепоглинаючою. Наші земляки із Києва виявилися значно сильнішими гравців сусіднього району і перемогли з рахунком 61:36. Вболівальники з цього приводу по-особливому демонстрували емоції, з радістю вітаючи переможців теплими обіймами та потиском рук гравців.

Наступна гра за 1-2 місця між командами ЖМЕРИНКА-БК "ЛИПОВЕЦЬ" була надзвичайно захоплюючою! Наша команда ДЮСШ (тренер Андрій Григорук) демонструвала надзвичайно красиву гру в баскетбол! Особливо вражала культура гри, що не завжди побачиш у спорті.

До 26 очка, при підтримці вболівальників, вели наші липовчани, а потім захопилися грою і супротивник став наздоганяти. Треба зазначити, що команда противників теж була досить сильною і, окрім майстерності володіння м"ячем, вирізнялась прагненням перемогти. Ось із 30 очка рахунок зрівнявся і команди йшли пліч-о-пліч до фінішу не вступаючи одна одній. Долею випадку, в останні дві секунди гравець із Жмеринки закинув вирішальний м"яч і рахунок став 47:46 на користь гостей нашого міста. Надзвичайно прикро було усвідомити, що липовчани програли. Завжди такі молодці, вони берегли цей кубок як зіницю ока. Та, у спорті не буває без поразок, інколи можна й програти, але гідно, що й зробили липовчани.

Вболівальники літнього віку навіть дещо образились, що так ненароком хлопчики програли. Але, загалом, всі залишились із позитивними емоціями, адже гра дійсно була гарною, драйвовою, що трапляється не часто.

Церемонію нагородження провели Микола Любченко-директор Липовецької ДЮСШ та Ігор Ревацький, головний спеціаліст відділу культури та туризму Липовецької райдержадміністрації. Кубок Віталія Вечерука цього разу поїхав до м. Жмеринки.

Повернутись