Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

На Купала у Липовці розпочався XV Міжрегіональний рок-фестиваль

"Купальська спека".

Форум відкрив начальник відділу культури та туризму Геннадій Терлецький. Привітавши учасників фестивалю, Геннадій Терлецький зауважив, що за роки свого життя, започаткований в 2003 році, з Міжрегіонального фестиваль виріс у всеукраїнський , щоб показати свою майстерність виконання пісні, в тому числі й авторської, з України до Липовця приїхали 6 рок-гуртів. З Києва, Нововолинська, Львова, Сум, Вінниці, Житомира, у фестивалі бере участь і наш, Липовецький гурт,  "The way".

Кожному гурту на виступ було відведено годину.

Липовчан та учасників привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, заступник директора Вінницького обласного центру народної творчості Олена Назарець.

Вони зазначили, що захід приурочений боротьбі наших захисників за незалежність України, її цілісність та єдність і побажали усім : глядачам та учасникам гарного дня, насиченого позитивними емоціями та враженнями.

Розпочав рок-фестиваль зразковий танцювальний колектив "зернятко" виконанням танцювальної композиції  "ми не хочем війни!"

Липовчани тепло приймали гостей, але наш, липовецький рок-гурт , підтримували надзвичайно активно, хлопці досить гарно виступили.

Приємні враження на липовчан склав рок-гурт із м.Нововолинськ "Цвях". Слухачам сподобалась різнобарвна тематика пісень, їх зміст, а виконання було надзвичайним, труба та саксофон надавали особливого забарвлення їх програмі,  неординарно виконував свої пісні гурт із м. Київ "Tне frunk". Всі авторські пісні написані були виключно українською мовою.

Всі творчі колективи за участь у xv міжрегіональному рок-фестивалі "купальська спека" були відзначені начальником відділу культури райдержадміністрації Геннадієм Терлецьким  дипломами.

Фестиваль завершився опівночі і, як завжди, залишив незабутні враження у липовчан.

Повернутись