Лікарі одержали чергову допомогу

В якісь мірі символічно, що у світлий день Вознесіння Господнього, лікарі комерційного неприбуткового підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради одержували від Благодійного Фонду Петра Порошенка чергову допомогу. Спеціалізовані костюми індивідуального захисту (виробництва MODA UNIQUE CO LTD) у кількості 50 шт. та пульсоксиметри ModelFS20C-10 шт. якраз стануть в нагоді липовчанам. Привіз допомогу наш земляк, Руслан Демчак. Це вже не перший його візит на Липовеччину із такою гарною місією. Минулого разу допомогу отримували лікарі НКП "Липовецька ЦРЛ".
БФ Петра Порошенка надіслав на Вінниччину загалом вже понад 5 тис. спеціалізованих костюмів індивідуального захисту. Значну долю отримали лікарні, які визначені опорними.
У зв"язку із виявленям випадків захворювання у Липовці, Білозерівці, Щасливій, запаси індивідуальних засобів захисту досить швидко використовуються, тому потрібне їх постійне поповнення.
Сьогодні, в присутності заступника голови райради Руслана Танасюка, представника БФ Демчака Людмили Лаврової, лікарів первинки Наталії Маркевич, Наталії Гереги, старшої медичної сестри Оксани Гоменюк допомогу прийняв головний лікар первинної ланки Василь Бондар. Він висловив щиру вдячність Фонду Порошенка за турботу про медичних працівників Липовецького краю.
Приємно, що земляк одночасно поцікавився станом запобігання захворюваності на COVID у Липовці, ходом реформування медичної галузі, її фінансуванням. І вдвічі приємно, що зустрічі такого плану мають продовження.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.