Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Липівчани вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні

Вчора, з приводу вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, липівчани мали нагоду стати учасниками тематичного заходу «Життя, обірване умить…». На захід були запрошені учасники бойових дій на сході України, громадські формування, шкільна молодь та громадськість району.

Перед присутніми виступила Ольга Дмитрів, перший заступник голови райдержадміністрації, безпосередній учасник подій, що відбувалися на Майдані два роки тому. Зворушливою та до болю проникливою була її промова, насичена незабутніми подробицями подій, переплетена рядками поезій невмирущого Кобзаря.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих за святу справу - волю та незалежність України. До пам'ятника Героям Небесної Сотні та до інших пам'ятників борцям за свободу і мир, учні загальноосвітніх шкіл міста поклали корзини квітів. Захід продовжила літературно-музична композиція, яку підготували кращі творчі колективи районного будинку культури. У фіналі заходу всі присутні у залі виконали Гімн України. У вестибюлі будинку культури глядачі ознайомились із підготовленою працівниками районної бібліотеки виставкою літератури «Тобі, Україно моя, і перший мій подих , і подих останній". Липівчани із вдячністю пам'ятатимуть ціну миру на Липовеччині, саме тому і одну із вулиць міста названо вулицею Героїв Майдану, на ній за кошти місцевого бюджету встановлено пам'ятний знак.

Повернутись