ЛИПОВЧАНИ НА СВЯТІ

У музеі просто неба відбувся традиційний " Осінній ярмарок народного мистецтва" . Як завжди, на ньому були представлені шанувальникам народноі творчості прекрасні вироби прикладного мистецтва . У Музеі Просто Неба кияни та гості міста захоплено дивувалися майстерними виробами умільців, а хто хот1в навчитися мистецтву вишивання, гончарства та іншому - брав участь у майстер-класах.

Вже тридцять п’ять років поспіль на Співочому полі Музею збираються кращі майстри народних ремесел, які презентують вишивку, різьблення, кераміку, бісероплетіння, ковальство, ткацтво, лозоплетіння ...

Традиційний ярмарок — це щирі зустрічі друзів-майстрів, нові знайомства, творчі відкриття, майстер-класи не тільки для дорослих, а й для дітей.
На ярмарок творчості завітали кращі фольклорні, вокальні, театральні колективи та солісти Украіни, щоб подарувати глядачам милозвучну, красиву й неповторну украінську пісню.

Виступ Народного аматорського хорового колективу Липовецького РБК у культурно-мистецькому заході ,,Осінній ярмарок народного мистецтва" в Національному музеї народної архітектури та побуту України був одним із кращих. Гарні запальні та ліричні українські пісні у виконанні колективу викликали щирі теплі оплески глядачів. Компліменти від ведучих та гостей свята, старовинні експонати архітектурно-ландшафтного комплексу, колоритні вироби народних умільців створювали чудову атмосферу для наших липовчан. На Липовеччину повертались в доброму гуморі, з позитивними емоціями та подякою за відродження традицій украінського народу та плідну співпрацю із музеэм.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.