Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Липовець і липівчани в переддень 25 річниці Незалежності України


Розпорядженням голови райдержадміністрації  прийнято заходи з відзначення в районі 25 річниці Незалежності України. Разом з тим, затверджено оргкомітет  з підготовки заходів, який очолили голова районної державної адміністрації Іван Демихін та голова районної ради Юрій Науменко. Управлінням та відділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, підприємствам та установам району  доручено забезпечити їх виконання. 
Розпорядженням зобов"язано керівників провести благоустрій в територіальних громадах, на територіях підприємств, установ населених пунктів, упорядкувати об"єкти культурної спадщини, пам"ятники та пам"ятні знаки.
Роботи з реалізації заходів розпочато, в даний час проводяться заходи щодо поновлення районного стенду "Гордість Липовецького краю".
23 серпня, у День прапора, відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України та тематична літературно-музична композиція. Липівчани візьмуть участь у загальнонаціональній хвилині мовчання за згиблими у боротьбі за незалежність України, зокрема. під час Революції Гідності та відстоюванні єдності й цілісності держави в районі проведення антитерористичної операції.
Проведені заходи сприятимуть консолідації українців  навколо  ідеї зміцнення та захисту державності, шанування подвигу борців за свободу та незалежність України, утвердженню патріотизму, гідності, гордості за Вітчизну, засновану на традиціях Київської Русі.

Традиційно, дрес-кодом до Дня Незалежності будуть вишиванки та аксесуари в українському стилі.

Повернутись