Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЛИПОВЕЦЬ СЬОГОДНІ ЗНОВУ У СКОРБОТІ

Сьогодні,9 лютого 2018 року-день пам"яті Романа Миколайовича Грушка, нашого земляка,старшого солдата 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, який  загинув під час танкового обстрілу в районі міста Дебальцеве Донецької області

Народився він 18 травня 1985 року в селі Щаслива Липовецького району Вінницької області.  У 2002 році закінчив загальноосвітню школу №2 міста Липовець, потім – середній спеціальний навчальний заклад за спеціальністю «Лісове господарство».

Працював лісником у Погребищенському районі Вінницької області.Одружився, спільно з дружиною Мартою виховував донечку Анастасію.

14 серпня 2014 року Липовецько-Погребищенським об’єднаним районним військовим комісаріатом Вінницької області був мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив заступником командира бойової машини – навідником-оператором розвідувальної роти 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України у Новограді-Волинському. 

З 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. Учасник боїв за місто Дебальцеве Донецької області, серед побратимів мав позивний «Лісник».

Указом Президента України, посмертно, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (13.08.2015).

В травні 2015 року в місті Липовець на будівлі загальноосвітньої школи №2 (вулиця Героїв Майдану, 11), де навчався Роман Грушко, йому відкрито меморіальну дошку. 

У школі  відбулась лінійка, приурочена річниці його загибелі . У заході взяли участь однокласники із класним керівником, побратими-члени районної організації "Спілка учасників АТО",дружина із синами загиблого Володимира Полупанова, мати Олега Грабчака, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, учні загальноосвітньої школи та педагогічний колектив. Перед присутніми виступили директор школи Дмитро Черепашук та учасник бойових дій в АТО Андрій Григорук. Надзвичайно зворушливо прозвучали у виконанні Катерини Елькнер Балада про матір  та прониклива пісня "Крила янгола" у виконанні Євгенії Русецької . Світлу пам"ять героя вшанували хвилиною мовчання. Діти поклали квіти до меморіальної дошки та до Пам"ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Керівники району, райвійськомату, районної поліції, однокласники та родина схилили голови у скорботі та поклали квіти на холодний мармур надгробної плити Романа Грушка.

Повернутись