Липовеччина має всі шанси стати туристичним краєм!

Липовеччина має всі шанси стати туристичним краєм!
В зв"язку із цим,нещодавно між Іллінецькою міською об’єднаною територіальною громадою та Липовецькою районною державною адміністрацією було підписано Меморандум про об’єднання зусиль щодо реалізації спільного туристичного проєкту «Астроблема» – мандруємо до метеориту палеозойської ери".
Мета проєкту - розвиток туристичного центру відпочинку на природі на межі двох районів. В ньому задіяні село Іванька Липовецького району та село Лугова Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Іллінецького району. Проектом має бути передбачено створення умов для проведення науково-дослідних експедицій, наукових семінарів, конференцій, «зелених уроків», екскурсій та інших заходів.
Для туристичної привабливості цієї місцевості - комплекс заходів із розбудови інфраструктури, інженерних мереж, комунікацій, санітарних зон, облаштування місць для відпочинку та фотозон.
Для реалізації цього задуму створена спільна робоча група, яка працюватиме над підготовкою грантового проєкту та розробкою детальних заходів щодо втілення його в життя. Сьогодні відбулось засідання групи від Липовеччини за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та заступника голови районної ради Руслана Танасюка. На ньому обговорено основні деталі написання проекту , кошторис якого складає від 5 до 24 млн. грн. Це фінансування відбуватиметься за рахунок Євросоюзу, тому і вимоги будуть серйозними. Іллінецька ОТГ виступатиме подавачем проекту, Липовецька райдержадміністрація та Іваньківська територіальна громада-як партнери. Головне у проекті, який має міжрайонне значення, створення об"єктів інфраструктури на місці падіння метеориту. У даний час відбувається внесення пропозицій, виготовлення ескізів, різних міні - проектів, які матимуть можливість бути включеними до загального проекту. На засіданні заслухано пропозиції Юрія Станіславського , головного спеціаліста Староприлуцької ОТГ, члена робочої групи.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.