Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Липовецькі «торнадівці» на Чемпіонаті

23-25 березня відбувся чемпіонат Всеукраїнського Союзу Таеквон-До серед  дітей,  який охопив 556 учасників. Липовець, у складі команди області, на цьому спортивному форумі представляли 8 спортсменів СК «Торнадо»: Ігор Мартинюк, Костянтин Гончарук, Владислава Назаренко, Єлизавета Бойко, Денис Побережець, Дмитро Мазуренко, Костянтин і Артем Тарабани. Команда - це коли один за всіх і всі за одного! Ось цей дух-пітримки один одного, вболівання за товариша, прагнення перемогти - був присутній у команді.  Всі спортсмени викладались на повну силу, показавши свої вміння, майстерність, наполегливість у досягненні результату та гідно представили спортивний клуб, адже ніяк не могли підвести свого тренера  Марину Томляк, рідних та земляків, які вболівали за них. Завдяки цьому, привезли з чемпіонату гарні новини та нагороди. В загальному заліку, серед 33 спортивних клубів, які брали участь у чемпіонаті України ГОВМСК Таеквон-До, спортивний клуб "Торнадо"з Вінниччини (тренер Валерій Довбня) посів друге місце! Всього команда вінничан набрала 96 очок і таким чином завоювала 19 медалей, в т.ч. 8 золотих, 5 срібних, 6 бронзових.
 
Із липовчан, що були в складі команди, золото у спарінгах команді принесли Ліза Бойко, Дмитро Мазуренко та  Костянтин Тарабан!
 
Срібло у формальних вправах ТУЛІ і у спарінгах здобув Денис Побережець, у спарінгу - Артем Тарабан, бронза у спарінгах дісталась Владиславі Назаренко ! Молодці, липовчани, ми пишаємось вами! Так тримати!
Повернутись