Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Славний ювілей

Сьогодні творча громадськість району відзначила 100-річчя районного громадсько-політичного видання "Липовецькі вісті". До ювілею вийшов цікавий святковий номер районки, підготовлений творчим колективом на основі архівних даних, основних значущих подій в районі. У теплому родинному колі творчого колективу газети, її дописувачів, друзів, колег із сусідніх районів, представників трудових колективів, відбулася чудова зустріч, що перепліталася з неперевершеним виконанням українських пісень. На свято запросили і колег попередніх складів колективу редакції журналістів Анатолія Романюка, Валерія Марценюка, відповідального секретаря Галину Савеліївну Шикер.
Розпочав святкову зустріч господар свята -- редактор Олег Яцунський, коротко він доніс до присутніх історію створення та нелегкого життя-буття газети, назву якої в радянські часи було змінено, і лише у 1998 році, завдяки старанням колективу, було відновлено знову. Редактор висловив щиру вдячність усім, хто долучається до народження кожного номера цього видання, одного із кращих у області.
Творчий колектив громадсько-політичної газети привітали керівники району Ольга Дмитрів та Руслан Танасюк, які відзначили значимість майстерного слова журналістів, що відіграє неабияку роль у розвитку демократії та формуванні громадянського суспільства високого європейського рівня,та особливий підхід до видання редактора газети Олега Яцунського. Завдяки спільним зусиллям газета "Липовецькі вісті" стала трибуною громадської думки, своєрідним мостом між владою та людьми, провідником патріотизму та любові до рідного краю. З гарними вітальними промовами виступили на заході і вручили редактору запашний коровай сільський голова Нападівки Василь Щербанюк та директор ТОВ"Нападівське" Сергій Петренко, виконавчий директор ТОВ "Сімекс-Агро" Микола Гончарук, помічник народного депутата Людмила Лаврова, начальник відділу освіти Інна Косач, начальник відділу культури Геннадій Терлецький. Подякувала колективу газети за багаторічну співпрацю та вручила подяку Вінницької обласної профорганізації працівників держустанов голова Липовецької профспілкової організації Валентина Тращук. Приємною новиною для присутніх стало повідомлення передане від депутата Руслана Демчака щодо відзначення колективу редакції з нагоди ювілею Грамотою Верховної Ради України.
На свято завітали начальник департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації Світлана Василюк та голова обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук. Поряд із добрим словом, яким відзначили значимий внесок журналістів у розвиток демократії в суспільстві, гості вручили редактору та колективу газети почесні грамоти й подарунки, а щойно прийнятим до Національної спілки журналістів України дописувачам - посвідчення. 
Надзвичайно тепло і щиро вітали своїх колег гості із сусідніх районів редактори районок із м. Іллінці, Літина та член президії ветеранської організації району Ганна Кучер. Гостей, як і годиться, зустрічали з короваєм. Квіти, подарунки сьогодні дарували як ювілярам, так і запрошеним, атмосфера піднесеності, щирості та відвертості панувала у святковій залі.
Свято завершили творчі колективи та солісти Липовецького районного будинку культури проникливим виконанням вокальних творів сучасних українських композиторів та кращих зразків українського пісенного фольклору, які додали заходу народного колориту.

Повернутись