ЛИШЕ 13 МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ ГОТОВІ ПЕРЕЙТИ НА НОВУ ФОРМУ ФІНАНСУВАННЯ

Нещодавно в обласній клінічній лікарні ім. М.Пирогова,за участі заступниці голови Вінницької ОДА Наталії Заболотної, відбулась нарада керівників медичних закладів області . Серед розглянутих питань було обговорено ступінь готовності лікарень до роботи в умовах централізованого фінансування послуг Нацслужбою здоров'я.

Заступник голови ОДА Наталя Заболотна акцентувала увагу присутніх на тому, що лише 13 медичних закладів області максимально готові до переходу з 1 квітня на нову модель фінансування через Нацслужбу здоров’я.
Серед закладів ІІ рівня лідерами є
Вінницькі пологові будинки №1 та №2,
Бершадська та Крижопільська окружні лікарні інтенсивного лікування,
Липовецька, Оратівська, Хмільницька, Томашпільська центральні районні лікарні,
Вінницька міська клінічна лікарня №3,
Вінницька лікарня швидкої меддопомоги.

Є заклади, які мають готовність менше 50%. Для них чиновниця поставила завдання в тижневий термін змінити ситуацію та прозвітувати про зроблене.

Вона зазначила, що перед закладами стоїть непросте завдання – чітко визначитись із переліком медичних послуг, які вони зможуть якісно надавати, щоб отримати фінансування, а також проаналізувати наявність і готовність кадрового та матеріально-технічного ресурсів