Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Людина з Великої літери

СЬОГОДНІ - ДЕНЬ ПАМ"ЯТІ НАШОГО ЗАХИСНИКА ЗЕМЛЯКА СЕРГІЯ БИЧКОВА...
6 березня минулого року його серце зупинилося. Народився Сергій Михайлович Бичков 04 вересня 1972 року у селі Росоша Липовецького району . Середню освіту здобув у Росошанській середній школі. З дитинства мріяв бути військовим тому вступив до Вольського вищого загальновійськового командного училища тилу. По його закінченні служив у Збройних Силах .
У першу хвилю мобілізації ,18 березня 2014 року, був призваний на службу за контрактом та призначений старшим офіцером відділення офіцерів запасу і кадрів, згодом - на посаду заступника військового командира-начальника мобілізаційного відділення . Зовсім мало попрацював на посаді військового комісара Липовецько-Погребищенського об"єднаного районного військового комісаріату, бо в серпні 2014 року, після Іловайських подій, попросився на передову... ВІдповідно до наказу Міністра оборони був переведений у 28 бригаду в/ч А0666.
З важким болем втрати живуть мама, брат із сім"єю, дружина , донька , ми всі-його земляки.

Воїн Сергій Бичков присвятив життя боротьбі за рідних і близьких йому людей, він до останнього подиху боронив українську землю від терористів та найманців. Він був і залишається прикладом служіння Україні для своїх земляків.
Світла пам"ять нашому захиснику і Царство небесне...

 
 
 
 
 
 
 

 
 

 

Повернутись