Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Лозуватська територіальна громада заслухала звіт сільського голови

Світлина від Мій Липовець.

Лозуватська територіальна громада заслухала звіт сільського голови про виконання плану соціально-економічного розвитку населених пунктів у минулому, 2018 році, та обговорила питання реалізації стратегії розвитку у цьому році. За час головування Тетяни Бурячок села газифіковано , прокладено водопровідну мережу, проведено ремонт та опалення адмінприміщення в якому розміщено орган місцевого самоврядування , ФАП, забезпечено 4 учасників бойових дій в АТО земельними ділянками для ведення с/г виробництва і т. і..
Актуальним залишається питання дорожного сполучення із автодорогою до обласного центру, забезпечення роботи ФАПу ( вакансія фельдшера). Ці та ряд інших питань активно обговорили лозуватчани. Обговоривши звіт сільського голови , прийняли рішення 
- польову грунтову дорогу до автотраси утрамбувати щебенем , висипати жерствою:
- для утримання сільського кладовища в належному стані за кошти самооподаткування утримувати робітника:
-облаштувати опалення у приміщенні поштового відділення, обрядової зали та сільського ФАПу
- земельну ділянку розміром 20 га , що належала колись місцевому колгоспу, здати в оренду ПП Віталію Радзієвському . Підприємець планує на цій землі висадити малину, що дасть територіальній громаді додатково створених 25-30 робочих місць.
В роботі зборів взяв участь голова районної ради Юрій Науменко. Він інформував своїх виборців про роботу, зокрема про надання допомоги громаді у вирішенні питань соціального захисту та благоустрою населених пунктів.Акцентував увагу на реформуванні вторинної ланки медицини та завершенні укладення договорів із сімейними лікарями.
У обговоренні доповіді сільського голови взяли участь Ігор Смаль, директор ТОВ"Сімекс- агро", керівник ПП "Відродження " Василь Невмивака, вони інформували сельчан щодо користування земельними ділянками (паями) та збільшення розміру орендної плати в поточному році. Окрім того, як і Віталій Радзієвський, гарантували свою дольову участь у будівництві польової дороги.
У зборах взяли участь понад 60 громадян, вони активно задавали питання, вносили свої пропозиції при їх обговоренні .
У рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань виплати субсидій у грошовій формі в березні ц.р., перед громадою виступила з інформацією начальник відділу субсидій УПСЗН райдержадміністрації Світлана Яківчук.
Про зміцнення законності на території сільської ради інформував Дмитро Бондарчук, дільничний поліції..

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись