Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Мамина піч Миколи Янченка

2 серпня у селі Канава, що на Тиврівщині, за ініціативи депутата обласної Ради Миколи Янченка відбувся фестиваль родинної пісні «Мамина піч»...

Свято, що відбувалось на співочому полі над Бугом, зібрало тисячі тиврівчан,вінничан і гостей.

Хвилиною мовчання уачсники дійства вшанували пам'ять наших земляків, що загинули на Сході України захищаючи її єдність та цілісність. Далі прозвучала молитва... Під час фестивалю проведено благодійну акцію «Допоможемо нашим пораненим військовим», до якої долучились всі присутні.

Фестиваль родинної пісні це місце зустрічі земляків, свято щирого доброзичливого спілкування , яке об’єднує. Це свято багатих українських традицій, їх вшанування і передачі наступним поколінням.

На запрошення народного артиста України Миколи Янченка на свято приїхали друзі – співаки Іван Гензера, Наталя Фаліон , гурт «Лісапетний батальйон», місцеві артисти та творчі колективи.


У чудовому святі взяли участь і наші фольклорні колективи "Війтівчанка" та "Калина" з с. Попівка, наш юний соліст, неодноразовий лауреат МІжнародних та Всеукраїнських конкурсів Влад Свящук.

Пісня згуртовує людей. Цей мистецький захід, покликаний сприяти піднесенню рівня і популяризації кращих зразків української сучасної естрадної пісні, репрезентування наймасовішого із жанрів тисячам шанувальників шляхом публічного виконання, засобами телебачення і радіо в Україні і за її межами. Пісні Миколи Янченка люблять не тільки вінничани.

Фестиваль "Мамина піч" є загальнонаціональним явищем, спрямованим на духовний розвиток учасника.Творчість артиста вже зараз відома в широких колах шанувальників пісенного мистецтва України та за її межами, вона єднає українців у всіх куточках світу.

Повернутись