Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Масштабна толока з благоустрою та прибирання території Староприлуцької громади

Світлина від Староприлуцька сільська об'єднана територіальна громада.

Тепла і сонячна погода, яка встановилася протягом останніх днів, дозволила розпочати масштабну толоку з благоустрою та прибирання території Староприлуцької громади. Ініціатором цієї справи, звичайно, стало комунальне підприємство "Прилуцьке" (керівник - Бевза І. І.) Його працівники уже декілька тижнів проводять обрізання дерев та прибирання на землях загального користування. 
Надзвичайно важливою справою в цьому напрямку стала ліквідація стихійного сміттєзвалища, яке утворилося поряд з річкою Десенка на господарській території колишнього колгоспу. Силами КП "Прилуцьке" за спонсорської підтримки ПП "Агро-Україна+" (керівник Рудик А. А.) та Вінницької дорожньобудівельної організації (зам. директора Пилявець О. Д.) вдалося провести його рекультивацію. З метою недопущення в подальшому накопичення тут твердих побутових відходів відповідальні працівники КП "Прилуцьке" будуть здійснювати щодо цього контроль. В подальшому територію заплановано використати під виробничі цілі.
Керівництво громади запрошує долучитись до гарної справи усіх жителів. Адже зовнішній вигляд кожної оселі та домогосподарства є обличчям нашої громади в цілому!

Світлина від Староприлуцька сільська об'єднана територіальна громада.Світлина від Староприлуцька сільська об'єднана територіальна громада.Світлина від Староприлуцька сільська об'єднана територіальна громада.Світлина від Староприлуцька сільська об'єднана територіальна громада.

Повернутись