Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Медичні працівники Липовецького району приймали благодійну допомогу

Світлина від Мій Липовець.

22 квітня, медичні працівники Липовецького району приймали благодійну допомогу, що надійшла від ініціативи Володимира Гройсмана «СтопВірус». Доставила її в Липовець місцевий координатор ініціативи Ольга Дмитрів. Біля адмінприміщення медичного закладу зустрілась із головними лікарями первинної , вторинної ланок медицини району та Липовецької філії екстренної допомоги і розділила між ними 10 захисних костюмів, 10 щитків захисту для обличчя, 20 пар бахіл, 2000 разових масок, 50 респіраторів третього класу захисту, дезінфікуючий засіб, а також 5 комплектів постільної білизни. Оприскувач для обробки автомобілів за найбільшої необхідності одержав Cергій Гульман-головний лікар екстреної допомоги. Загалом, такі ж комплекти із засобами захисту передано уже 23 районам.Коли всі райони отримають гуманітарку, БФ «Подільська громада» розпочне формувати пакети допомоги, відповідно до запитів, по другому колу. Всю організаційну роботу щодо акумуляції благодійних коштів та придбання протиепідемічних засобів взяв на себе БФ "Подільська громада"- голова наглядової ради Андрій Дручинський
В кожному районі працює координатор фонду «СтопВірус», який і здійснює доставку допомог до лікарень, а також комунікує із закладами з питань першочергової потреби медикам.
Ольга Дмитрів підтримала ініціативу Володимира Гройсмана і надалі працюватиме в цьому напрямку, адже знає про стан галузі і нагальні питання, над якими працюють спільно органи влади, медзаклади, громадськість спрямовуючи зусилля над зміцнення матеріальної бази медичних закладів в умовах пандемії.
Свою щиру вдячність за неочікувану допомогу висловили головні лікарі Василь Бондар, Олександр Дмитрук та Сергій Гульман.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись