МЕДИКИ ОТРИМАЛИ ГАРНІ ПОДАРУНКИ

Дощ і сніг не тільки до урожаю - у цьому переконались сьогодні медичні працівники району. Як уже раніше зазначалось, в рамках державної програми, за співфінансування з місцевого бюджету, К Н П "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" ( гол. лікар В.М. Бондар) для потреб Вахнівської, Приборівської та Козинецької амбулаторій отримали сьогодні автомобілі "Renault-Duster".
Мешканці Козинецької, Приборівської, Вахнівської, територіальних громад можуть щиро порадіти, адже такі авто стануть в пригоді , скоротивши час надання первинної медичної допомоги до мінімуму. В амбулаторіях з нетерпінням очікували урочистої передачі авто колективи на чолі із головними лікарями Людмилою Мороз, Валентиною Турбовець, Людмилою Гнатюк, головами територіальних громад.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.