Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Ми гордимося земляком!

2 липня відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, голови обласної Ради Анатолія Олійника та представника Фонду Оборони країни (м. Дніпро) Наталі Хазан з вінничанами – учасниками оборони Донецького аеропорту та їх сім’ями. 

«Найбільший урок двох з половиною років трагічних подій на Сході України полягає в тому, що ми, як ніколи, почали усвідомлювати: ніхто, крім нас, не буде захищати нашу країну, не буде її розбудовувати та робити все для того, щоб в нашій державі добре жилося, - звернувся з вітальним словом до учасників зустрічі голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. - Кажуть, що в кожної нації є історичний період розвитку, коли формуються герої країни, – з тих людей, які в повсякденному житті, можливо, були й непоміченими. Фактично, на ваших долях, на ваших зусиллях відбудовується нова, сучасна історія українсько держави, пишуться її героїчні сторінки», зазначив голова облдержадміністрації Валерій Коровій та висловив подяку вінницьким «кіборгам» за подвиг  запевнивши, що обласна влада працює над тим, аби всебічно підтримати учасників АТО у вирішенні проблемних побутових питань.

Серед запрошених був і наш липівчанин, лікар ЦРЛ Сергій Гульман, який вже другий рік несе службу в Збройних Силах України. Нещодавно він ще раз уклав контракт на продовження служби, мотивуючи це тим, що маючи такий досвід надання медичної допомоги пораненим, не зможе бути по той бік лінії бойових дій. Не один раз йому доводилось виносити з-під обстрілів наших захисників. За належне виконання лікарського та військового обов'язку Сергій Олександрович одержав орден "За оборону країни" та Грамоту обласної ради й облдержадміністрації. Працівники лікарні, всі липівчани   можуть по праву гордитися земляком!

Повернутись