Мій край чудовий Україна!

З метою національно-патріотичного виховання молоді, в рамках відзначення Дня Державного Прапора України та 28 річниці Дня Незалежності України, працівниками комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, для дітей, які перебувають на оздоровленні та реабілітації у Липовецькій обласній лікарні відновного лікування, проведено розважальний квест під назвою «Мій край чудовий Україна!».
До проведення заходу долучився і Липовецький районний сектор з питань пробації.
Учасники квесту працювали в командах, шукаючи відповіді на різні завдання, відгадували кросворди та шифри на теми: Україна, культура, традиції. За кожен конкурс команда переможців отримувала частинку карти України. У підсумку, переможцем стала та команда, яка зібрала всі частинки карти.
Під час святкового квесту учасники не тільки отримували солодкі подарунки, а й, що є найголовнішим - безліч позитивних емоцій. А на завершення заходу, усі разом, у дружній атмосфері, виконали Гімн України.

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.