Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників Липовецького районного центру зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з найдієвіших способів надання допомоги безробітним у підборі відповідної роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.
Задля пошуку досвідчених кандидатів на вакантні місця, задля працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами праці у Липовецькому районному центрі зайнятості 13.04.2016р. проведено міні-ярмарок вакансій. Директор КП «Комунсервіс» Бондаренко Микола Валентинович, провів співбесіду з 10 безробітними особами щодо укомплектування вакансій машиніста-екскаваторника та водія автотранспортного засобу. Спеціалістами служби зайнятості запропоновано безробітним пройти перепідготовку за професією «Машиніст-екскаватора» та здобути спеціальність актуальну для роботодавця.
Завдяки проведенню таких інформаційних заходів досягається головна мета - максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, як результат - дві безробітних особи із числа тих, що шукають роботу, домовились із керівником про зустріч на території підприємства для узгодження питань працевлаштування. 

Повернутись