Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Міні-ярмарок вакансійу Липовецькому центрі зайнятості

З метою ознайомлення безробітних осіб з перспективами працевлаштування на ТОВ «Ядзакі Україна» Липовецький районний центр зайнятості 26.04.2016р. провів міні-ярмарок для 32 осіб, що перебувають на обліку . Тетяна Каленюк, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг , ознайомила присутніх із представниками роботодавця  Жанною Деяк – спеціалістом з пошуку та підбору працівників та Віталією Брезинською – координатором з виробничих питань.
  Ж.Деяк повідомила, що ТОВ «Ядзакі Україна» шукає ініціативних працівників, які бажають створювати своє майбутнє разом із великою міжнародною компанією. «Ми працевлаштовуємо сотні осіб, що цінують високі умови праці та стабільний заробіток. Влаштовуючи вас на підприємство, компанія надає ряд переваг, що дозволяють не тільки комфортно працювати, а й цікаво відпочивати: сприятливі робочі умови, транспортування, харчування, медичне страхування,постійне підвищення кваліфікації, програми бонусів та винагород . В Україні компанія розпочала свою діяльність у 2003 році в місті Ужгород. В компанії працює близько 1500 працівників. Компанія потребує спеціалістів для виробництва електрокабельної продукції, а саме в’язальників схемних джгутів (оператор лінії). Заробітна плата встановлюється роботодавцем від 4000 грн.» .Для ознайомлення присутніх із специфікою роботи, запропонувала переглянути 15-хвилинний відеоролик про процес в’язання схемних джгутів безпосередньо на заводі. 
В завершення заходу  представники роботодавця  надали вичерпні відповіді на запитання громадян, що виникли в ході інформаційного заходу. Зокрема, зазначила, що питання щодо працевлаштування можна отримати безпосередньо у ТОВ “Ядзакі - Україна” (адреса: с. Минай, Ужгородський р-н, вул. Туряниці 7, телефон: (0312)669043, (0312)669000) або через Липовецький районний центр зайнятості.
Повернутись