Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

МІН’ЮСТ ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ НЕГАЙНО ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТІВ

До 1 січня 2017 року Громадським організаціям, щоб не сплачувати податки,необхідно переглянути власні статути, внести і зареєструвати зміни до них відповідно до Податкового кодексу України та подати копії  установчих документів до  територіального органу ДФС – Немирівської  ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області (Липовецьке відділення - м.Липовець, вул. Героїв Майдану, 66).

Така вимога міститься у Постанові Кабінету Міністрів України  від 13.07.2016р. № 440, якою затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.

Для включення неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ, установчі документи громадських формувань повинні:

1.      Містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їх праці, нарахування ЄСВ), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

2.      Передбачати передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування  до доходу бюджету в разі припинення юридичної особи ( у результаті її ліквідації, злиття, поділу приєднання або перетворення).

Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 року, не приведуть свої установчі документи у відповідність до зазначених вимог, та не надішлють копії таких документів контролюючому органу  - Немирівській  ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області, виключаються після 1 січня 2017 року контролюючим органомз Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Документи на реєстрацію  подаються до:

· Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області ( м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 , тел. 0432 – 66-17-81);

· Центру надання адміністративних послуг при Липовецькій РДА ( м. Липовець, вул. Некрасова, 4, тел. 2-33-05, 2-19-88);

· Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  (м. Козятин провул. Кондрацького, 1А, тел.04342- 2-00-17,  2-02-07) або  Липовецького бюро правової допомоги ( м. Липовець,  вул. Некрасова, 4, тел. 2-10-33) .

Внесення змін до  установчих документів громадських формувань,  з метою приведення їх у відповідність до Податкового законодавства, здійснюється безкоштовно.

 

Олександр Комар, директор Козятинського МЦ

Повернутись