Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Міняємо цигарку на цукерку!

31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну (проти тютюну та тютюнопаління). Саме тому, під таким гаслом, напередодні - у середу 30 травня комунальним закладом Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді була проведена застережна акція “Міняй цигарку на цукерку” за участю волонтерів із дитячо-юнацького центру. 
Мета акції – пропаганда здорового способу життя, крок до збереження здорової нації. Всім добре відомо, що паління – це шкідлива звичка. Та ці знання не заважають курити людям всіх вікових категорій та соціальних верств. Через паління погіршується здоров’я не тільки курця, а тих, хто його оточує. За статистичними даними, Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю курців – палить кожен другий дорослий українець. Загалом, у країні 15,5 млн. курців, і з кожним роком кількість викурених цигарок зростає. На кожного українця припадає понад 2500 цигарок – майже 7 щоденно.
На базарній площі міста Липовець діти пропонували курцям позбутися пагубної звички «паління», хоча б помінявши цигарку на солодку цукерку. Обміняти тютюновий виріб на солодощі зголосилися досить багато курців, особливо спонукала до «благородного вчинку» присутність поряд дружин, дітей чи онуків. Правда, зустрічались і прихильники тютюну, яким було важко розлучитися зі своєю цигаркою чи самокруткою.
Важливо зазначити, що більш активною і позитивно налаштованою була молодь нашого міста. Люди з посмішкою вітали волонтерів і без проблем міняли цигарку на цукерку.
Отож, міцного здоров’я усім! А старшим поколінням не забувати, що ми постійний приклад для своїх дітей та онуків.

Фото Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Фото Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Фото Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Фото Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Фото Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Фото Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Повернутись