Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Місячник охорони довкілля у дитячих садках

Основним шляхом пізнання дітьми природи і розвитку на цій основі розумових здібностей є спостереження. Розви­ток спостережливості пов'язаний з розвитком допитливості, інтересу до того, що нас оточує. Ось і вихователі у дитячих садках міста "Малятко" та "Сонечко" використовують для цього прогу­лянки і екскурсії на лоно природи. За кожною віковою групою в садку закріплена територія, що обладнана ігровим майданчиком, на якій насаджені деревця, квіти. І ці кутки природи для малят служать природничими кабінетами, адже на них є різного роду рослинність та й комашки, метелики, на дерева прилітають птахи .Вихователі не втрачають жодного дня, сприятливого для прогулянки з дітьми, з метою пробудження їх спостережливості, уваги та інтересу до природи.

Спостереження на прогулянках, екскурсіях, супроводжуються розповіддю дорослого, щоб дитина краще усвідомлювала явища, які вона спостерігає. Важливе місце у збагаченні знань про природу є і різноманітні виставки малюнків, виробів до яких малята готуються самі, але з допомогою старших.

Ось на завершення місячника з охорони довкілля у дитсадку "малятку" виготували у групах виставки виробів, малюнків, а при вході в приміщення розмістили виставку плакатів "Збережемо красу і багатство нашоъ Землі".

Повернутись