Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Мітинг реквієм у школі

МАМО, НЕ ПЛАЧ, Я ПОВЕРНУСЬ ВЕСНОЮ...
У річницю загибелі Олега Грабчака в Липовецькій ЗОШ 1-3 ст . №3 відбувся мітинг-реквієм, приурочений вшануванню його пам"яті. В заході взяли участь батьки загиблого , Олена Віталіївна та Віктор Анатолійович з рідними, перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів, заступник Олег Фурманюк, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, голова районної спілки учасників АТО Юрій Яремчук із побратимами, міський голова Микола Грушко, класний керівник Любов Дмитрівна Грабовська , вчительський колектив та громадськість .
Ведучі мітингу зазначили , що пам'ять про нашого земляка, який віддав своє життя за мирне небо над Україною, навіки житиме в серцях рідних, близьких, друзів та знайомих йому людей. Єдине, що усім нам під силу – це віддати шану Патріоту, що поклав найцінніше – життя за Україну, за мир і зробити все можливе, аби пам’ять про нього жила вічно.
Учні піднесли до меморіальної дошки випускника школи лампадки

Під чеканний звук метронома присутні вшанували пам'ять старшого солдата Грабчака Олега Вікторовича та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави хвилиною мовчання.
Перед липовчанами виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, міський голова Микола Грушко, голова районної Спілки учасників АТО Юрій Яремчук. Вони висловили щирі слова вдячності батькам сина-героя, якого виростили та виховали справжнім патріотом нашої Батьківщини та низько вклонилися їм.
Учениця загальноосвітньої школи Валентина Паламарчук зворушливо виконала пісню Оксани Максимишин " Мамо, не плач, я вернуся весною...", особливий зміст авторка вклала у слова "Тебе я любив. I любив Україну
Вона, як і ти, була в мене одна." 
Серце від болю крається на шматки...
Голова спілки атовців Юрій Яремчук подарував матері загиблого прапор України із підписами земляків-побратимів, на якому один із них, Андрій Григорук намалював портрет Олега.

Присутні поклали квіти до меморіальної дошки Олегу Грабчаку, а рідні із учасниками бойових дій в АТО пішли до могилки на цвинтар, аби віддати шану патріоту України.

Запалим свічку пам’яті про того,
Кого немає поміж нами.
Запалим на вікні вогонь скорботи
За тих Героїв, що не впали духом.
І не дали країну побороти.
Нехай же Вам земля всім буде пухом.

За мир, за щастя, кожен свiтлий день для нас , вони заплатили надто високу ціну-власне життя. Ми не маємо права їх забути!
Слава загиблим ГЕРОЯМ!

 
Повернутись