Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Міжнародна науково-практична конференція для обдарованих дітей

ДЛЯ БАЖАЮЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ НА ТЕМУ: "ОБДАРОВАНІ ДІТИ -- ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ДЕРЖАВИ"

                                                                                                                                                      З 2 по 8 липня 2018 року, у місті Чорноморськ (Іллічівськ) Одеська область, відбудеться XІ Міжнародна науково-практична конференція  під назвою «ОБДАРОВАНІ ДІТИ – ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ДЕРЖАВИ». 

                                                                                                          До участі у конференції запрошуються: керівники і представники обласних та районних управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти, науковці, викладачі ВНЗ, адміністрація навчальних закладів, учителі, класні керівники, психологи; соціальні педагоги, керівники гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів як державної, так і недержавної форм власності; працівники дошкільних навчальних закладів та центрів раннього розвитку дитини; студенти вищих навчальних закладів та усі зацікавлені проблематикою обдарованості.

Мета конференції це визначення наукових основ та практичних способів розв’язання питань виявлення, розвитку, супроводу та підтримки обдарованості у дітей і молоді, у тому числі, формування в них успішних життєвих стратегій у сучасному соціумі; обмін досвідом у практичній роботі з обдарованими дітьми та молоддю.

В програмі конференції  –  проведення майстер-класів, тренінгів, діалогів з проблематики конференції, тематичні дискусії за участю провідних науковців Інституту обдарованої дитини.                                                          Конференція буде проводитись на трьох мовах : українська, російська, англійська.                                                                                             

*Увага!!! Організаційний комітет запрошує талановитих та активних учасників до проведення в рамках конференції практичних заходів: майстер-класів, тренінгів, тощо…

         Участь у конференції та проживання на базі відпочинку «Ювілейна»  платні.

Заявки для участі у роботі конференції приймаються до 15 червня 2018 р. на електронну адресу 2275423@ukr.net (тема «Конференція 2–8.07.18»)                                За докладнішою інформацією прохання звертайтесь до  Комунального закладу Липовецької районної ради Вінницької області «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» за адресою: вул. Шевчунка № 7, тел. № 2-14-34, або ж до комітету з організаційних питань: Шульга Валентина – (044) 227-54-23, (067) 729-94-01, (063) 644-34-78, 2275423@ukr.net .

  

 

Повернутись