Міжнародний день лікаря

У перший понеділок жовтня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день лікаря, який вважається днем солідарності і активних дій лікарів всього світу. Ініціаторами створення цього свята виступили Всесвітня організація охорони здоров’я та Міжнародна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів».

Шановні лікарі!
Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції . І вдень і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній. Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!
Нехай довге життя обдарує Вас щасливими митями і приємними спогадами. Нехай всемилостивий Бог за Вашу мужність і жертовність пошле міцне здоров'я та сили. Зі святом Вас!

З повагою голова районної ради Юрій Науменко
Перший заступик голови РДА Ольга Дмитрів