Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Міжнародний день прав жінок і миру

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші струмочки, а згодом весняні квіти, в кожному домі села і міста жінки відчувають, що наближається свято. Міжнародний день прав жінок і миру віднедавна відзначається в Україні.
Цьогоріч передсвяткові дні порадували представниць кращої половини людства теплом і сонечком. А хороший святковий настрій дарували жінкам працівники районного закладу культури. Липовчанок привітали районні керівники- голова районної ради Юрій Науменко та заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк. Вітаючи,вони зазначили, що лише поряд з жінками чоловіки цілої планети почувають себе справжніми лицарями, захисниками , діячами і переможцями- заради єдиного ніжного погляду і найкращих, щирих почуттів.

Від імені районної ради , державної служби,усіх чоловіків району з нагоди цього чудового свята побажали неповторним, мужнім і добрим, ласкавим і незламним землячкам - міцного здоров’я, миру, земного щастя, душевної краси, успіхів у всіх справах, матеріального добробуту, сімейної злагоди , здорових і вдячних дітей та весняного настрою.
Хай вічне кохання і щастя материнства осявають ваше життя! З весною вас, чарівниці і господині! 
Далі керівники відзначили жінок за активну життєву позицію та з нагоди свята грамотами й подяками , весняними квітами.
Аматори сцени районного будинку культури подарували жінкам справжнє свято . Глядачі радо зустрічали виступ народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Веселий день», жіночого ансамблю "Лебедонька". Яскраве враження на липівчанок справили виступи Юлії Кушнір, Руслани Гомонюк, дуету у складі Анни Савченко, Ярослава Пшиворського. Родзинкою святкової програми стали пісні у чудовому виконанні юних аматорів сцени Влади Смаляної, дуету у складі Євгенії Русецької та Влада Васильченка. . Завершився концерт запальним і колоритним українським гопаком у виконанні зразкового танцювального колективу "Зернятко". Програму душевно й мило вела Ірина Бубела.
У бібліотеках району також відбулися заходи: літературні години та виставки літератури «Рідна мати моя» «У жінці душа народу» «Жінки - волонтери, жінки - захисниці України». З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ, ЛИПІВЧАНКИ!!!

Повернутись