Міжнародний День волонтера

У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера .
Україна - єдина країна в світі, де цей день переходить в День Збройних Сил, який відзначається 6 грудня. День волонтера був заснований ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Він дає можливість добровольцям і різним організаціям відсвяткувати свою таку потрібну роботу, поділитися своїми цінностями і розповісти про себе
Волонтери - це мобільна резервна армія України. У ній є свої постачальники, медичні підрозділи, авторемонтні майстерні, фінансисти, медичний транспорт, служба тилу (яка виробляє необхідні для армії речі і продукти), навіть свої засоби масової інформації. Сьогодні в Україні волонтери стають відомими блогерами поки пишуть звіти в соцмережах.
Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримує необхідну і вчасну допомогу.
Хорошим подарунком для наших липовчан, які в даний час несуть службу на Сході України, бережуть наш мир і спокій, є прояв турботи і теплоти по відношенню до них. Напередодні цього дня, перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради Руслан Танасюк , голова районної спілки учасників бойових дій в АТО Юрій Яремчук хочуть побувати у військових частинах , де служать наші земляки.
Це вже входить у традицію, третій рік поспіль, із багажем від вдячних липовчан, вони відправляються в зону ООС. Сьогодні з цього питання відбулось засідання оргкомітету щодо підготовки виїзду наших волонтерів.